• SpeedyCare 1500

    SARS-COV ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

    Szybka dezynfekcja. Pojedyncze umieszczenie.

    SpeedyCare™ 1500 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężający rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Technologia ta zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych. Zaprojektowany w 2020 r. Robot SpeedyCare™ 1500 został stworzony tak, aby był łatwy i bezpieczny w obsłudze w: szpitalach, hotelach, sklepach, siłowniach, domach opieki i każdej przestrzeni mieszkalnej.

POWIETRZE I POWIERZCHNIA

DEZYNFEKCJA UV-C

Światło UV-C to nieinwazyjna metoda dezynfekcji, która natychmiastowo dostarcza śmiertelną dawkę promieniowania patogenom zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu, dezaktywując ich zdolność do reprodukcji.

50 m2 w 5 min

99% DEZYNFEKCJA

Robot SpeedyCare™ 1500 to urządzenie do dezynfekcji, które dostarcza światło UV-C dookólnie do wszystkich obiektów w pomieszczeniu. 99% patogenów jest usuwanych z powierzchni i powietrza w ciągu kilku minut.

CERTYFIKACJA

ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ISO15858: 2016

Wydajność dezynfekcji SpeedyCare™ 1500 została certyfikowana przez akredytowane laboratorium co gwarantuje wydajność promieniowania UV-C, a tym samym właściwości dezynfekcji. Urządzenie jest również zaprojektowane według norm zgodnie z ISO 15858: 2016.

DEZYNFEKCJA W PARE MINUT

Z JEDNEGO MIEJSCA

Robotowe lampy UV Hi-Output SpeedyCare™ 1500 pozwalają na jednorazowe umieszczenie w celu całkowitej dezynfekcji pomieszczenia. W dużych przestrzeniach dezynfekcja przebiega w kilku cyklach czyszczenia.

LIDAR

DOKŁADNE DAWKOWANIE / OBLICZANIE CZASU

Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania odległości, dostarczająca mikroprocesorowi informacji do obliczenia optymalnej dawki przeciwdrobnoustrojowej UV-C i związanego z tym czasu ekspozycji.

CZUJNIKI RUCHU

FUNKCJA AUTO-STOP

Cztery wbudowane czujniki ruchu umieszczone w górnej części robota, zapewniają funkcję bezpieczeństwa 360 ° oraz automatycznego zatrzymania, unikając nieprogramowanego naświetlania.UV TO SPRAWDZONA NAUKOWO TECHNOLOGIA DO DEZYNFEKCJI

Funkcje i cechy charakterystyczne

SpeedyCare™ 1500 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężając rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Technologia ta zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych.

SpeedyCare™ 1500 to zaawansowany robot zaprojektowany w 2020 roku, stworzony w taki sposób, aby był łatwy i bezpieczny w obsłudze w wielu zastosowaniach, takich jak szpitale, hotele, sklepy, siłownie, domy opieki i każda przestrzeń mieszkalna.

99% INAKTYWACJA PATOGENÓW

Szybka dezynfekcja

Robot SpeedyCare™ 1500 zawiera zestaw lamp UV-C, dostarczających odpowiednią dawkę promieniowania, aby skutecznie dezaktywować przy 99% patogenów zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Użytkownik wybiera współczynnik LOG, co oznacza procentowy procent dezynfekcji. Typowe stosowane wartości to 90%, 99% i 99,9%.

W przypadku 99% inaktywacji patogenów standardowe pomieszczenie o wymiarach 5 x 6 m można zdezynfekować w 3 minuty. Im większy jest pokój i im wyższy jest współczynnik LOG, tym dłuższy będzie czas dezynfekcji.

Wymiary pomieszczenia 99% dezynfekcja 99,9% dezynfekcja
30 m2 3 min 5 min
50 m2 5 min 8 min
100 m2 9 min 15 min
200 m2 18 min 27 min
Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania odległości.

LIDAR klasy 1 Standard bezpieczeństwa

LIDAR (Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania odległości) przeprowadza pomiar wymiarów pomieszczenia, dostarczając mikroprocesorowi informacji do obliczenia optymalnej dawki UV-C i czasu ekspozycji. LIDAR przyjmuje modulowane impulsowe światło laserowe w podczerwieni o niskiej mocy, emitujące światło w bardzo krótkim czasie, co może zapewnić jego bezpieczeństwo dla ludzi. Jest to standard bezpieczeństwa klasy 1.

SpeedyCare™ 1500 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężając rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby.

360º LIDAR

Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania wymiarów pomieszczenia, dostarczająca mikroprocesorowi informacji do obliczenia optymalnej dawki UV-C i czasu ekspozycji.

Światła LED i Sygnał Dźwiękowy

Wielokolorowe światło dookólne LED zapewnia kody kolorów dla dodatkowego bezpieczeństwa i informacji o działaniu robota SpeedyCare ™ 1500. Sygnał dźwiękowy zapewnia dodatkowe informacje dla użytkownika robota.

Cylindryczna podstawa

Cylindryczna podstawa z 6 kołami zapewnia stabilność robota i łatwy dostęp do pokoi poprzez standardowe drzwi.

SpeedyCare™ 1500
Kamery CCTV

Cztery kamery zapewniające kąt 360° pola widzenia w pomieszczeniu, pełniące dodatkowe funkcje bezpieczeństwa i rejestrowanie obrazu zdarzenia, pozwalające na późniejszą weryfikacje.


Czujniki ruchu. Auto Stop

Cztery wypukłe czujniki ruchu zabezpieczające kąt 360 ° dla funkcji bezpieczeństwa automatycznego zatrzymania, unikające nieprogramowanego narażenia operatora na światło.Hi-power UV-C lamps

Lampy UV-C o dużej mocy Zestaw 20 cylindrycznych lamp o wysokiej mocy emituje światło UV-C, aby zapewnić skuteczną i szybką dezaktywację wirusa.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SpeedyCare™ 1500
Specyfikacja technicznaŹródło światła UV-C
Źródło światła UV Hi-Power Lampy rtęciowe
Szczytowa długość fali UV-C 254 nm (nanometry)
Żywotność lampy (60 000 cykli przy 15 min) 9-10 000 godz
Prędkości dezynfekcji *
@90%@99%
Mały pokój (tj. 30 m2)
3 min5 min
Pokój średniej wielkości (tj. 55 m2)
5 min8 min
Duży pokój (tj. 100 m2)
9 min15 min
Duży pokój (tj. 200 m2)
18 min27 min
Fizyczny
Wymiary (DxSxW) 182 x 60 x 60 cm
Masa całkowita 80 - 100 kg
Material obudowy na bazie stali nierdzewnej i aluminium
Konstrukcja nośna z 6 kołami
Skrzynia transportowa i ochronna 80x80x200 mm
Komputer
Typ Komputer przemysłowy
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Czterordzeniowy procesor ARM-8 1,5 GHz
Łączność
Łączność WI-FI Dwuzakresowe 2,4 GHz i 5 GHz
Tryb AP i STA
Bezpieczeństwo i czujniki
Funkcja automatycznego zatrzymania Tak, za pomocą czujników ruchu i kamer
Alarmy wizualne Tak, diody LED RGB z migającym paskiem
Alarmy akustyczne Tak, Sygnał dźwiękowy / komunikaty głosowe (opcjonalnie)
Czujniki ruchu
Liczba czujników Tak, 4 @ 90º
Rodzaj PIR
Bezpieczne dla oczu Tak (podczerwień)
Zakres pomiarowy 10 m
Kamery CCTV
Liczba kamer Tak, 4 @ 90º
Rozdzielczość FHD 1920x1080 (2Mpx)
Liczba klatek na sekundę 15 fps
Pole widzenia obiektywu 109.4°
Algorytmy AGC, AWB, BLC, HLC, 2D DNR, DWDR
Certyfikaty CE: (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC: (CFR 47 FCC Part 15 sub part B,
ANSI C63.4-2014)
Automatyczne obliczanie czasu ekspozycji
Technologia wykrywania światła i określania odległości, LIDAR
Zakres pomiarowy Up to 10 m
Eye Safe Tak (podczerwień 785 nm)
Częstotliwość skanowania Do 15 Hz
Próbki na skan Typowo 400
Rozdzielczość odległości Do 0,5 mm
Klasa bezpieczeństwa lasera FDA klasa I
Wymagania dotyczące zasilania
Napięcie 230 V/50 Hz – 110 V/60 Hz
Wymagania sieciowe E-type or Std. Schuko wall socket
Conection 5 m power cord with V-lock system
Power Supply
Voltage 220 V
Power 1700 W
Mains requirement Typ E lub Std. Gniazdko ścienne Schuko

Wymiary w mm

Skontaktuj się z nami

Ze względu na duże zapotrzebowanie związane z wybuchem COVID 19 zapraszamy naszych klientów do skontaktowania się z nami za pośrednictwem tego formularza. Nasi przedstawiciele handlowi skontaktują się telefonicznie z każdym zapytaniem w ciągu najbliższych 48 godzin. Pilne zapytania prosimy o kontakt telefoniczny.

We use cookies to create the most secure and effective website possible for our customers.
If you continue to surf this website, it is considered you are accepting it.
Full details can be found here: More information.

OK