• SpeedyCare 750

    SARS-COV ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

    Średnia & mała strefa. Jedna lokalizacja

    SpeedyCare™ 750 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężający rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Technologia ta zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych. Zaprojektowany w 2020 r. Robot SpeedyCare™ 750 został stworzony tak, aby był łatwy i bezpieczny w obsłudze w: szpitalach, hotelach, sklepach, siłowniach, domach opieki.

POWIETRZE I POWIERZCHNIA

DEZYNFEKCJA UV-C

Światło UV-C jest nieinwazyjną metodą dezynfekcji, która natychmiastowo dostarcza śmiertelną dawkę promieniowania patogenom zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu, dezaktywując ich zdolność do reprodukcji.

25 m2 w 5 min

DEZYNFEKCJA 99%

Robot SpeedyCare™ 750 to urządzenie do dezynfekcji, które dostarcza światło UV-C dookólnie do wszystkich obiektów w pomieszczeniu. 99% patogenów jest usuwanych z powierzchni i powietrza w ciągu kilku minut.

CERTYFIKACJA

ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ISO15858: 2016

Wydajność dezynfekcji SpeedyCare™ 750 została certyfikowana przez akredytowane laboratorium co gwarantuje wydajność promieniowania UV-C, a tym samym właściwości dezynfekcji. Urządzenie jest również zaprojektowane według norm zgodnie z ISO 15858: 2016.

DEZYNFEKCJA W PARE MINUT

Z JEDNEGO MIEJSCA

Robot SpeedyCare™ 750 wyposażony w lampy o wysokiej wydajności, pozwala na jednorazowe umieszczenie w celu całkowitej dezynfekcji pomieszczenia. W dużych przestrzeniach dezynfekcja przebiega w kilku cyklach czyszczenia.

Światła LED i Sygnał Dźwiękowy

DLA OBSŁUGI I BEZPIECZEŃSTWA

Wielokolorowe światło dookólne LED zapewnia kody kolorów dla dodatkowego bezpieczeństwa i informacji o działaniu robota SpeedyCare™ 750. Sygnał dźwiękowy zapewnia dodatkowe informacje dla użytkownika robota.

CZUJNIKI RUCHU

FUNKCJA AUTO-STOP

Cztery wbudowane czujniki ruchu umieszczone w górnej części robota, zapewniają funkcję bezpieczeństwa 360° oraz automatycznego zatrzymania, unikając nieprogramowanego naświetlania.UV TO SPRAWDZONA NAUKOWO TECHNOLOGIA DO DEZYNFEKCJI

Funkcje i cechy charakterystyczne

SpeedyCare™ 750 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężający rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Technologia ta zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych.

SpeedyCare™ 750 to zaawansowany robot zaprojektowany w 2020 roku, tak, aby był łatwy i bezpieczny w obsłudze w wielu strefach, takich jak szpitale, hotele, sklepy, siłownie, domy opieki i wszelkie pomieszczenia mieszkalne.

99% INAKTYWACJA PATOGENÓW

Szybka dezynfekcja

SpeedyCare™ 750 jest wyposażony w zestaw lamp UV-C dostarczających odpowiednią dawkę promieniowania, aby skutecznie dezaktywować patogeny zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Użytkownik wybiera współczynnik LOG, co oznacza procentowy stopień dezynfekcji. Typowe stosowane wartości to 90%, 99% i 99,9%.

Im większy jest pokój i im wyższy jest współczynnik LOG, tym dłuższy będzie czas dezynfekcji.

Wymiary pomieszczenia 99% dezynfekcja 99,9% dezynfekcja
20 m2 3 min 5 min
30 m2 6 min 10 min
50 m2 8 min 16 min

SpeedyCare™ 750 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężający rosnące zagrożenie patogenami takimi jak wirusy.

1.67 M

SpeedyCare™ 750 charakteryzuje się całkowitą wysokością 1,67 m, co pozwala na jednorodne naświetlanie wzdłuż powierzchni pomieszczenia.

Światła LED i Sygnał Dźwiękowy

Wielokolorowe światło dookólne LED zapewnia kody kolorów dla dodatkowego bezpieczeństwa i informacji o działaniu robota SpeedyCare™ UV. Sygnał dźwiękowy zapewnia dodatkowe informacje dla użytkownika robota.

Baza cylindryczna

Cylindryczna podstawa z 4 kołami zapewnia stabilność robota i łatwy dostęp do pomieszczeń przez standardowe drzwi.

SpeedyCare™ 750
254 nm

Bakteriobójcza długość fali, która inaktywuje patogeny zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Dezynfekuje 99,9% w kilka minut.

Czujniki ruchu. Auto Stop

Cztery wbudowane czujniki ruchu zabezpieczające kąt 360 ° dla funkcji bezpieczeństwa automatycznego zatrzymania, unikające nieprogramowanego narażenia operatora na światło.Lampy UV-C o dużej mocy

Zestaw 10 lamp o wysokiej mocy w cylindrycznym rozmieszczeniu emituje światło UV-C, aby zapewnić wydajną i szybką dezaktywację wirusa.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SpeedyCare™ 750
Specyfikacja techicznaŹródło światła UV-C
Źródło światła UV Hi-Power Lampy rtęciowe
Szczytowa długość fali UV-C 254 nm (nanometry)
Żywotność lampy (60 000 cykli przy 15 min) 9-10 000 godz
Prędkości dezynfekcji *
@90%@99%
Mały pokój (tj. 20 m2)
3 min5 min
Pokój średniej wielkości (tj. 30 m2)
6 min10 min
Duży pokój (tj. 50 m2)
8 min16 min
Fizyczny
Wymiary (DxSxW) 167 x 60 x 60 cm
Masa całkowita 39 kg
Material obudowy na bazie stali nierdzewnej i aluminium
Konstrukcja nośna Podstawa z 4 kołami
Skrzynia transportowa i ochronna 70x70x170 mm
Komputer
Typ Komputer przemysłowy
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Czterordzeniowy procesor ARM-8 1,5 GHz
Łączność
Łączność WI-FI Dwuzakresowe 2,4 GHz i 5 GHz
Tryb AP i STA
Bezpieczeństwo i czujniki
Funkcja automatycznego zatrzymania Tak, za pomocą czujników ruchu i kamer
Alarmy wizualne Tak, diody LED RGB z migającym paskiem
Alarmy akustyczne Tak, Sygnał dźwiękowy / komunikaty głosowe (opcjonalnie)
Czujniki ruchu
Liczba czujników Tak, 4 @ 90º
Rodzaj PIR
Bezpieczne dla oczu Tak (podczerwień)
Zakres pomiarowy 10 m
Wymagania dotyczące zasilania
Napięcie 230 V/50 Hz – 110 V/60 Hz
Wymagania sieciowe E lub Std. Gniazdko ścienne Schuko
Połączenie Przewód zasilający 5 m z systemem V-lock
Dezynfekcja w powietrzu
Napięcie 220 V
Moc 10000 W
Wymagania sieciowe Std. Gniazdko ścienne Schuko

Dimensions in mm

Skontaktuj się z nami

Ze względu na duże zapotrzebowanie związane z wybuchem COVID 19 zapraszamy naszych klientów do skontaktowania się z nami za pośrednictwem tego formularza. Nasi przedstawiciele handlowi skontaktują się telefonicznie z każdym zapytaniem w ciągu najbliższych 48 godzin. Pilne zapytania prosimy o kontakt telefoniczny.

We use cookies to create the most secure and effective website possible for our customers.
If you continue to surf this website, it is considered you are accepting it.
Full details can be found here: More information.

OK