• About SEWERTRONICS

    SpeedyCare UV

    ROBOT DEZYNFEKUJĄCY SARS-COV

    O nas

    SEWERTRONICS™ to hiszpańska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych technologii robotyki z wieloletnim doświadczeniem w sektorze UV. Produkujemy rozwiązania w zakresie dezynfekcji, a także rozwiązania w zakresie renowacji rur, które zwiększają możliwości wykonawców i gmin w zakresie utrzymania infrastruktury i obiektów.

INNOWACYJNA ROBOTYKA UV

O nas

SEWERTRONICS™ to hiszpańska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych technologii robotyki z wieloletnim doświadczeniu w sektorze UV. Produkujemy rozwiązania w zakresie dezynfekcji, a także rozwiązania w zakresie renowacji rur, które zwiększają możliwości wykonawców i gmin w zakresie utrzymania infrastruktury i obiektów.

Naszą misją jest ciągłe opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie zarządzania sieciami wodnymi i publicznej opieki zdrowotnej, poprawiających sposób, w jaki firmy współdziałają z wyzwaniami dotyczącymi rehabilitacji i dezynfekcji rur. Z naszej siedziby głównej w Madrycie (Hiszpania) zarządzamy produkcją i sprzedażą na całym świecie za pomocą bezpośrednich biur i wybranej sieci partnerów. Zespół inżynierów SEWERTRONICS™ ma ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki, inżynierii elektromechanicznej i wieloosiowego programowania CNC.

Skontaktuj się z nami

Ze względu na duże zapotrzebowanie związane z wybuchem COVID 19 zapraszamy naszych klientów do skontaktowania się z nami za pośrednictwem tego formularza. Nasi przedstawiciele handlowi skontaktują się telefonicznie z każdym zapytaniem w ciągu najbliższych 48 godzin. Pilne zapytania prosimy o kontakt telefoniczny.

We use cookies to create the most secure and effective website possible for our customers.
If you continue to surf this website, it is considered you are accepting it.
Full details can be found here: More information.

OK